Elektrikas Vilniuje | Elektrio paslaugos Vilniuje visą parą.

ELEKTRIKAS VILNIUJE! MES GALIME JUMS PADĖTI IR SUTEIKTI ELEKTRIKO PASLAUGAS VILNIUJE IŠKILUS PROBLEMOMS ELEKTROS TINKLAIS JŪSŲ NAMUOSE AR BIURE!

Elektriko paslaugos VilniujeElektrikas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Skubiai prisistatome ir atliekame kokybiškus elektriko paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Pašaliname elektros gedimus, sumontuosime naujus elektros taškus.

Esame profesionalai ir žinome savo darbą. Atliekame visus elektros pajungimo bei remonto darbus greitai, kokybiškai užtikrindami švarą darbo vietoje, padės apsipirkti, atvežti medžiagas bei seną nereikalingą metalo laužą išvežti nemokamai.

Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas elektriko paslaugų sąrašas:

  • Vidaus elektros tinklų montavimas (jėgos, apšvietimo tinklai, evakuacinis apšvietimas, rozetės, jungiklius ir kt.)
  • Elektros sistemų gedimų šalinimas
  • Senų elektros tinklų rekonstrukcija
  • Suremontuos elektros instaliaciją
  • Atliksime visus kitus elektros darbus

Elektriko darbų kaina pagal suderintas kainas.

Užsisakykite elektriko paslaugas jau dabar, skambinkite telefonu +370 699 32269 arba užpildykite užklausos formą ir mes su jumis ir mes susisieksime! Taip pat mes galime pakonsultuoti, todėl kreipkitės ir mes jums padėsime.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų įmonės elektrikai darbus atlieka atsakingai ir profesionaliai, todėl vieni iš nedaugelio galime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją– vienas mūsų išskirtinių bruožų, ko negali pasiūlyti daugelis mūsų konkurentų!

Elektros instaliacija namuose ir biure

Ar žinojote, kad jeigu šiuo metu gyvenate sename bute / name jums, ko gero, reikalinga gero elektriko konsultacija? Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” – laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti, dėl didžiulio įrenginių kiekio jums reikia daugiau „rozečių”, storesnių laidų ir t.t. Dar viena ir ne ką mažiau svarbi priežastis kodėl jums gali reikėti elektriko paslaugų – tai, beveik visada padeda sumažinti elektros sąskaitas!

Elektros keliami pavojai

Kad elektra tekėtu, pilna grandine iš konduktoriaus, elektros energiją naudojančiu prietaisu reikalingas įžeminimas. Elektra teka iš elektros šaltinio į elektrą naudojantį įrenginį, o ciklas užbaigiamas elektros energijai pasiekiant įžeminimą. Elektros energija tampa pavojinga, kai jūs tampate grandinės dalimi, nes arčiausiai kelias į „žemę“ gali būti per jus, todėl žmogus patiria elektros šoką. Kai patiriate elektros šoka, jūsų raumenys susitraukia. Jeigu plaučiai yra elektros grandinės „kelyje“ kvėpavimas sustoja ir jums gresia uždusimas. Vos 50 miliamperų srovė gali sukelti mirtį! Dažnai pamirštamas faktas, kad pati elektros iškrova nėra mirties priežastis. Patyrus elektros šoka žmonės dažnai nukrenta ir susižeidžia ir žūsta.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...